Op zoek naar vacatures in het onderwijs?

Schrijft u zich dan nu bij ons in.

met uw LinkedIn profiel
met het uploaden van uw CV

Of laat uw gegevens achter zodat wij u terug kunnen bellen of mailen

Altijd op de hoogte van onze nieuwste onderwijs vacatures? Meldt u dan aan voor onze e-mail service.

onderwijs vacatures

www.osg.nl

Contact

Wilt u meer informatie over de dienstverlening van OSGMetrium?

Neem dan contact op met:

Regio Noord

Jidske Oosterkamp, adviseur (j.oosterkamp@osgmetrium.nl) mobiel nr.: 06 20846361
Anniek de Boer, adviseur (a.de.boer@osgmetrium.nl) mobiel nr: 06 13754176

Regio West

Florien Brongers, adviseur (f.brongers@osg.nl) mobiel nr.: 06 83973114
Steven Hoyer, adviseur (s.hoyer@osg.nl) mobiel nr.: 06 2058558506

Regio Zuid

Tamara Meij, adviseur (t.meij@osg.nl) mobiel nr.: 06 23434759
Eric Reekers, adviseur (e.reekers@osg.nl) mobiel nr.: 06 51175735

Regio Oost

Bart van den Akker, adviseur (b.van.den.akker@osg.nl) mobiel nr.: 06 81447562
Lutein Schotel, adviseur (l.schotel@osg.nl) mobiel nr.: 06 26850775
Alwin Schiphorst, adviseur (a.schiphorst@osg.nl) mobiel nr.: 06 42448150 
Floris de Vries, adviseur (f.de.vries@osg.nl) mobiel nr.: 06 81447661

Contactformulier

Indien u uw gegevens wilt achterlaten zodat een medewerker van OSG contact met u opneemt, klik dan hier voor het contactformulier.

Statements van adviseurs

“Zonder transparantie en concreetheid is een bewuste keuze niet goed mogelijk en is een mismatch in de maak”.

“Zonder de juiste persoon op de juiste plek geen duurzame organisatie ontwikkeling.”

“Ik wil altijd helder maken in welke context een kandidaat moet gaan opereren. Voor kandidaten is het heel prettig als je dat beeld kunt schetsen. Feiten zijn belangrijk, maar de verschillende belevingen binnen de organisatie zijn net zo belangrijk om te weten of er een match is. Je hebt er niets aan als men het jaarverslag oplepelt of vertelt wat ook op de website is te vinden.”
Contact gegevens
OSG Intermatch
Schepen Bierwischstraat 5
6831 HZ Arnhem
Postbus 318
6800 AH Arnhem
T (026) 3238811
F (026) 3232232
E  arnhem@osg.nl
W http://www.osg.nl